FLSR17.500ID
DataSheet Not Available
Images are for Reference Only See Product Specifications
  • Part Number:
  • Supplier:
  • Part Description:
  • Package Description:
  • Product Category:
  • Part Status:
  • Eu RoHS Status:
  • China RoHS Status:
  • Reach Compliant Status:
  • FLSR17.500ID
  • Littelfuse
  • Product Description: Fuse, 17.500A(17-1/2A), 600VAC/ 300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, w/Indicator